Nevezett csapatok
|
(1.) B.E.L.A. KLÁN |
Petróczy Péter (II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimnázium - Szentendre) |
Benke Tamás (Móricz Zsigmond Gimnázium - Szentendre) |
Hadadi Ferenc (Petzelt József Szakképző Iskola - Szentendre) |
Csörgő Szabolcs (Szily Kálmán kéttannyelvű műszaki középiskola - Budapest) |
|
(2.) -- C+ -- |
Szládek Dávid (Kalmár László Szki. - Budapest) |
Nyárády Péter (Toldi Ferenc Gimnázium - Budapest) |
Tóth Kornél (Veres Pálné Gimnázium - Budapest) |
Tóth Attila (Katona József Gimnázium - Budapest) |
Demeter Gábor (Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola - Eger) |
|
(3.) --= L.T. =-- (LAMER TEAM) |
Szenczi Csaba (Veres Pálné Gimnázium - Budapest) |
Hernádi Máté (Veres Pálné Gimnázium - Budapest) |
Vizsy András (Veres Pálné Gimnázium - Budapest) |
Ruttkai András (Veres Pálné Gimnázium - Budapest) |
Lipták Gergő (Kiss János Általános és Középiskola - Budapest) |
|
(4.) WE WILL WIN [WWW] KLÁN |
Szilágyi Dániel (Kosztolányi Dezső Gimnázium - Budapest) |
+4 fő |
|
(5.) [-FrAg-] |
Ferentzi Gyula (Arany János Református Gimnázium - Nagykőrös) |
Katona Mihály (Arany János Református Gimnázium - Nagykőrös) |
Pallagi Ádám (Arany János Református Gimnázium - Nagykőrös) |
Pásztor Máté (Arany János Református Gimnázium - Nagykőrös) |
Szívós Gábor (Arany János Református Gimnázium - Nagykőrös) |
|
(6.) THE LIFE AND DEATH CLAN |
Bakos Gergő (Újpesti két tanítási nyelvű Szakközépiskola és Gimnázium - Budapest) |
Fodor József (Újpesti két tanítási nyelvű Szakközépiskola és Gimnázium - Budapest) |
Juhász Tamás (Újpesti két tanítási nyelvű Szakközépiskola és Gimnázium - Budapest) |
Kerekes Ferenc (Bárdos Lajos Gimnázium - Budapest) |
Szili Dániel (Újpesti két tanítási nyelvű Szakközépiskola és Gimnázium - Budapest) |
|
(7.) WRAITH |
Pintér Ádám (Gödöllői Református Liceum) |
Nagy Péter (Arany János Épületgépészeti Szakközépiskola - Budapest) |
Nagy Péter (Gödöllői Református Liceum) |
Tóth Balázs (Gödöllői Református Liceum) |
Vályi-Nagy Botond (Gödöllői Református Liceum) |
|
(8.) [DrOiD] Clan |
Kövesi Gábor (ISZTI Szakközépiskola - Budapest) |
Galántai Gábor (Bay Zoltán Szakközépiskola - Budapest) |
Kovács Gyula (Bay Zoltán Szakközépiskola - Budapest) |
Gotsch Ákos (Handler Nándor Szakképző Iskola - Sopron) | |
|
(9.) ALMOST EVILZ |
Dér Krisztián (Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola - Eger) |
Nagy Gábor (Berze Nagy János Gimnázium és Szakközépiskola - Gyöngyös) |
+3 fő |
|
(10.) [NLD] |
Hagymási Balázs csk. (LAMAs) (Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola - Budapest) |
Ádel Musa (nGZ Keeper) (Petrik Lajos Vegyipari Szakközépiskola - Budapest) |
Heik Gábor (BUBi) (Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola - Budapest) |
Könyves Ádám (DSY Rat-M) (Pataki István Szakközépiskola - Budapest) |
Sándor Balázs (WoodCUTTER) (Pataki István Szakközépiskola - Budapest) |
|
(11.) MXI |
Balogh Ádám (Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola - Szeged) |
Nagymihály Gábor (Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola - Szeged) |
Somossy Gábor (Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola - Szeged) |
Kalmár László (Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola - Szeged) |
Somogyi László Gáspár (Deák Ferenc Gimnázium - Szeged) |
|
(12.) FRAGEREK |
Bognár Gergely Attila (Trefort Ágoston Gyakorló Iskola - Budapest) |
Mausecz Ádám (Trefort Ágoston Gyakorló Iskola - Budapest) |
R. Máté (Trefort Ágoston Gyakorló Iskola - Budapest) |
|
(13.) WyKING |
Kurek Zsolt csk. (Petrik Lajos Vegyipari Szakközépiskola - Budapest) |
Bali Richárd (Petrik Lajos Vegyipari Szakközépiskola - Budapest) |
Budai László (Petrik Lajos Vegyipari Szakközépiskola - Budapest) |
Kovács Gergely (Berzeviczy Gergely Szakközépiskola - Budapest) |
Poór Gergő (Berzeviczy Gergely Szakközépiskola - Budapest) |
|
(14.) SCST+P |
Csép Sándor csk. (Nagy Sándor József Gimnázium - Budakeszi) |
Kiss Gergő (Nagy Sándor József Gimnázium - Budakeszi) |
Kókai László (Nagy Sándor József Gimnázium - Budakeszi) |
Szalai Péter (Nagy Sándor József Gimnázium - Budakeszi) |
Szalai Zoltán (Nagy Sándor József Gimnázium - Budakeszi) |
|
(15.) I iF I |
Fórizs András (Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium - Budapest) |
Pekli Damján (Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium - Budapest) |
Pekli Marcell (Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium - Budapest) |
Rakovics Márton (Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium - Budapest) |
Zsoldos Géza (Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium - Budapest) |
|
(16.) [RuSSia] |
Nagy Gábor csk. (Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola - Budapest) |
László Kornél (Dozsa György Gimnázium - Budapest) |
Nahimi Csaba (Flór Ferenc Egészségügyi Szakközépiskola éa Gimnázium - Kistarcsa) |
Szabó Béla (Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola - Budapest) |
Szalánczi József (Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola - Budapest) |
|
(17.) SELECTED DIVISION |
Barra István (Piarista Gimnázium - Kecskemét) |
Hosszú Zoltán (Piarista Gimnázium - Kecskemét) |
Pogány János (Széchenyi István Idegenforgalmi Szakközépiskola - Kecskemét) |
Takács Tamás (Bólyai János Gimnázium - Kecskemét) |
Varjú Balázs (Széchenyi István Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Középiskola - Kecskemét) |
|
(18.) [ iT ] |
Balázs Tamás (Széchenyi István Gimnázium - Szolnok) |
Rimóczi Mihály (Pálfy János Szakközépiskola - Szolnok) |
Zentai Péter (Pálfy János Szakközépiskola - Szolnok) |
|
(19.) vabosim |
Horváth László csk. (Vak Bottyán Általános és szakképző intézmény hatosztályos gimnáziuma - Simontornya) |
Lakatos Máté (Vak Bottyán Általános és szakképző intézmény hatosztályos gimnáziuma - Simontornya) |
Jány Attila (Vak Bottyán Általános és szakképző intézmény hatosztályos gimnáziuma - Simontornya) |
Fridrich Krisztián (Vak Bottyán Általános és szakképző intézmény hatosztályos gimnáziuma - Simontornya) |
Tóth Gábor (Vak Bottyán Általános és szakképző intézmény hatosztályos gimnáziuma - Simontornya) |
|
(20.) F.F.F. |
Bérces Péter (Kolos Richard F.M.GY. Szakközépiskola - Budapest) |
+4 fő |
|
(21.) LordZ of da GibbonZ (LoG) |
Szabó Tamás ([LoG]G3th) csk. (Berzsenyi Dániel Gimnázium - Budapest) |
Gémes Márton ([LoG]Pajalny1k) (Berzsenyi Dániel Gimnázium - Budapest) |
Kajtár Máté ([LoG]Blackth0rne) (Berzsenyi Dániel Gimnázium - Budapest) |
Sebestyén Krisztián ([LoG]Rai5tlin) (Berzsenyi Dániel Gimnázium - Budapest) |
Ujfaludi Tamás ([LoG]4lyr) (Berzsenyi Dániel Gimnázium - Budapest) |
Vörös András, tartalék ([LoG]Gondr3w) (Berzsenyi Dániel Gimnázium - Budapest) |
|
(22.) DESPERADO'S csapat |
Kói Tibor csk. (Németh László Gimnázium - Budapest) |
Andras Richard (Németh László Gimnázium - Budapest) |
Engyel Márton (Németh László Gimnázium - Budapest) |
Mondi Csaba (Németh László Gimnázium - Budapest) |
Paculai Zoltán (Németh László Gimnázium - Budapest) |
|
(23.) ****EJG**** |
Imeri Gábor (Eötvös J. Gimnázium - Tata) |
Marczis Péter (Eötvös J. Gimnázium - Tata) |
Salamon Ádám (Eötvös J. Gimnázium - Tata) |
Szaniszló Zoltán (Eötvös J. Gimnázium - Tata) |
Voit Péter (Eötvös J. Gimnázium - Tata) |
|
(24.) TIG klán |
Hegyi László (Török Ignác Gimnázium - Gödöllő) |
+4 fő |
|
(25.) PTTT klán |
Kucsera László csk. (Puskás Tivadar Távközlési Technikum - Budapest) |
Jezsek Bálint (Puskás Tivadar Távközlési Technikum - Budapest) |
Kapitány Péter (Puskás Tivadar Távközlési Technikum - Budapest) |
Méri András (Puskás Tivadar Távközlési Technikum - Budapest) |
Sebestyén Attila (Puskás Tivadar Távközlési Technikum - Budapest) |
|
(26.) RED TEAM KLÁN |
Pulpiter László csk. (Eötvös József Gimnázium - Tata) |
Dávid Gábor (Eötvös József Gimnázium - Tata) |
Gulyás László (Eötvös József Gimnázium - Tata) |
Jancsek Gábor (Eötvös József Gimnázium - Tata) |
Komjáti József (Eötvös József Gimnázium - Tata) |
|
(27.) BADBOYS |
Mucs Erik (Lipthay Béla MgSz. - Szécsény) |
+4 fő |
|
(28.) LEJO |
Pálvölgyi Ferenc (Lengyel József Gimnázium - Oroszlány) |
+4 fő |
|
(29.) H.U.L.L.A |
Sziklai Oszkár (Soproni Idegenforgalmi és Vendéglátói SZKI. - Sopron) |
Tóth Róbert (Soproni Idegenforgalmi és Vendéglátói SZKI. - Sopron) |
+3 fő |
|
(30.) Neumann's Boyz |
Mező György (Neumann János Szki - Budapest) |
+4 fő |
|
(31.) CORVIN OHM SQUAD [COS] |
Kónya Gábor (Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola - Budapest) |
+4 fő |
|
(32.) Joaljossa Clan |
Maróti Gergő (Kőrössy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola - Szeged) |
+4 fő |
|
(33.) DNG Klán |
Demjén Arnold (Német Nemzetiségi Gimnázium - Budapest) |
+4 fő |
|
(34.) PcP Klán |
Baranya Ákos (Városmajori Gimnázium - Budapest) |
Horváth Olivér (TOFU) (Diana utcai Általános Iskola és Gimnázium - Budapest) |
Kastár Zsolt (Városmajori Gimnázium - Budapest) |
Rácz Dániel (Városmajori Gimnázium - Budapest) |
Segesváry András (Városmajori Gimnázium - Budapest) |
|
(35.) SKIPPER'S |
3 fő (Mechatronikai Szakközépiskola - Budapest) |
|
(36.) MoD |
Adamóczki Gábor (Széchenyi István Szakközépiskola - Százhalombatta) |
Dubecz Gergely (Öveges József Szakközépiskola - Budapest) |
Gabóczi Péter (Széchenyi István Szakközépiskola - Százhalombatta) |
Miskolci Zoltán (Széchenyi István Szakközépiskola - Százhalombatta) |
ifj. Varga István (Széchenyi István Szakközépiskola - Százhalombatta) |
|
(37.) WO (Wonder) |
Gaál Péter (Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg) |
Papp Attila (Széchenyi István Szakközép és Szakmunkásképző Iskola - Zalaegerszeg) |
Papp Péter (Széchenyi István Szakközép és Szakmunkásképző Iskola - Zalaegerszeg) |
Somogyi Szilárd (Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium - Zalaegerszeg) |
Takács Péter (Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg) |
Tóth Gábor tartalék (Munkácsy Mihály Szki - Kaposvár) |
|
(38.) C4 |
Buzás Dávid (I. Béla Gimnázium - Szekszárd) |
Nyirati Péter (Garay János Gimnázium - Szekszárd) |
Eppel Attila (Garay János Gimnázium - Szekszárd) |
Schafer Bence (Garay János Gimnázium - Szekszárd) |
Jobbágy Bálint (Bezerédi István Ker. és Gazd. SzKI - Szekszárd) |
|
(39.) [KuNG@] |
Jócsák Viktor (Baross Gábor Szakképző - Budapest) |
Juhász Gergő csk. (Eötvös Loránd Szakközépiskola - Budapest) |
Török Tamás (Eötvös Loránd Szakközépiskola - Budapest) |
|
(40.) [NN] Klán |
Csiki Olivér (Dózsa György Gimnázium - Budapest) |
Fridrich Ferenc (Berzeviczy Gergely Közg. és Külker. Szki. és Gim. - Budapest) |
Szüts Tamás (Kulcsár I. Ügyviteli Szakközépiskola - Komárom) |
Mihályi Imre + 1 fő |
|
(41.) RCS-Klán |
ifj. Józsa Vince (Móricz Zsigmond Műszaki Középiskola - Budapest) |
Kiss Zoltán (ISZTI - Innovációs Szakképző és Továbbképző Iskolaközpont - Budapest) |
Róna Tibor (Dózsa György Gimnázium - Budapest) |
Szilvási Zoltán (Dózsa György Gimnázium - Budapest) |
|
(42.) SPECTATOR MAKERS |
Mészáros István (Széchenyi Ferenc Kertészeti Szakképző Iskola - Balatonfüred) |
Szalay Péter (Széchenyi Ferenc Kertészeti Szakképző Iskola - Balatonfüred) |
Szendrődi László (Széchenyi Ferenc Kertészeti Szakképző Iskola - Balatonfüred) |
|
(43.) [KLG] |
Lamy György (Kossuth Lajos Gimnázium - Mosonmagyaróvár) |
Mátyás Csaba (Kossuth Lajos Gimnázium - Mosonmagyaróvár) |
Ódor Zoltán (Kossuth Lajos Gimnázium - Mosonmagyaróvár) |
Pausits Valér (Kossuth Lajos Gimnázium - Mosonmagyaróvár) |
Reznicsek László (Kossuth Lajos Gimnázium - Mosonmagyaróvár) |
|
(44.) UGC |
Christoph Máté (Batthyány Kázmér Gimnázium és Kollégium - Szigetszentmiklós) |
Horváth Csaba (Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szakközépiskola - Budapest) |
Kiss Tibor (Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola - Szigetszentmiklós) |
Páti Balázs (Karithy Frigyes Gimnázium - Budapest) |
Vad János Balázs (Egressy Gábor Kéttannyelvű Szakközépiskola - Budapest) |
|
(45.) CSESZ clan |
Kálmán István (Budapest) |
+ 4 fő |
|
(46.) EW (Elite Warriors) Klán |
Ivancza Ádám csk. (Ipari Szakközépiskola es Gimnázium - Veszprém) |
Bognár Gábor (Ipari Szakközépiskola es Gimnázium - Veszprém) |
Deák Levente (Gundel Károly vendéglátóipari szakközépiskola) |
Németh Krisztián (Jenndrasik-Venesz SzKI - Veszprém) |
Vincze Imre (Puskás Tivadar Távközlési Technikum - Budapest) |
|
(47.) Rainbow 5 (R5) |
Balogh István (Lengyel József Gimnázium es SzKI - Oroszlány) |
Bálint Attila (Eötvös Loránd Műszaki Középiskola - Oroszlány) |
Kertész Tamás (Eötvös József Gimnázium - Tata) |
Mohos Norbert (Eötöos József Gimnázium - Tata) |
Varga Bulcsú (Eötvös József Gimnázium - Tata) |
|
(48.) Kvassay Team |
Gere Zoltán (Kvassay Jenő MSZ - Budapest) |
Kojszu András (Kvassay Jenő MSZ - Budapest) |
Krajcsovics Zoltán (Németh László Gimnázium - Budapest) |
Micsinyei Gergely (Balassi Bálint Gimnázium - Budapest) |
Szilágyi István (Kvassay Jenő MSZ - Budapest) |
|
(49.) O.4.T.T. |
Jávorszki Nándor cs.k. (Die-4-Me) (Táncsics Mihály Gimnázium) |
Berki Richárd (Death-4-Ever) (Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola - Dabas) |
Jávorszki Milán (Genocide) (Táncsics Mihály Gimnázium - Dabas) |
Szeleczky Gábor (Psyho) (Táncsics Mihály Gimnázium - Dabas) |
Tóth János (N3WS33) (Táncsics Mihály Gimnázium - Dabas) |
|
(50.) Loserkids (LRK) |
Albecker Ferenc (Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Középiskola - Budapest) |
Bohács László (Közgazdasági Politechnikum Gimnázium es SzKI - Budapest) |
Lu Boyin (SEK. Nemzetk. Okt. Közp. - Budapest) |
Csák András (Kozma Lajos Faipari SzKI - Budapest) |
Juhász Ákos (Biztos Jövő SzKI - Budapest) |
|
(51.) K.G.B. Klan |
Tégla Tamás csk. (Zsigmond téri Gimnázium - Budapest) |
Habics Dániel (Zsigmond téri Gimnázium - Budapest) |
Kulcsár Gergely (Petzelt József Szakképző Középiskola - Budapest) |
Szabó Norbert (Blathy Ottó Titusz Műszaki Szakkozépiskola - Budapest) |
Székács Gergely (Zsigmond téri Gimnázium - Budapest) |
|
(52.) <baZZ> |
Berkes Róbert (Blathy Ottó Titusz Műszaki Szakközépiskola - Budapest) |
Cseh Péter (Árpád Gimnázium - Budapest) |
Dúró Csaba (Árpád Gimnázium - Budapest) |
Liptai István (Árpád Gimnázium - Budapest) |
Varga Domokos (Bolyai János Gyak. Műszaki SzKI es Kollégium - Budapest) |
|
(53.) D@LL@$Z |
Blazsek Csanád (Vak Bottyán Gimnázium - Paks) |
Dávid Ferenc (Vak Bottyán Gimnázium - Paks) |
Gomba Dániel (Vak Bottyán Gimnázium - Paks) |
Honthy Viktor (Csapo Dániel Mezőgazdasági Szakképző Iskola - Palánk-Szekszárd) |
Mészáros Márk (I. István Szakmunkásképző Intézet - Paks-Birito) |
|
(54.) <Cobra 11> clan |
Balázs Csaba (Bay Zoltán Elektr. SZKI és Műszaki Ip. Sz. - Budapest) |
Hocza Ferenc (Bay Zoltán Elektr. SZKI és Műszaki Ip. Sz. - Budapest) |
Pázmány Roland (Lonyai utcai Református Gimnázium - Budapest) |
Pető Gábor (Zsigmond téri Gimnázium és Szakközépiskola - Budapest) |
Végvári Zsolt (Újpesti Kéttannyelvű Műszaki SzKI és Gimnázium - Budapest) |
|
(55.) DOS |
Szakács Gábor cs.k. (Szakee) (Neumann János SzSzKI - Budapest) |
Brenner Péter (NaViagTOR) (Magyar-Német nyelvű Iskolaközpont - Pécs) |
Orlik Balázs (Sedan) (Brassai Sámuel műszaki SzKI - Debrecen) |
Pandula László (AMEE) (Álmos vezér téri Ált. Iskola és Gimnázium - Budapest) |
Patyi Tibor (Fatal1ty) (Neumann János SzSzKI - Budapest) |
|
(56.) R@GE |
Bozo Márk (Vak Bottyán Gimnázium - Paks) |
Farkas Péter (Vak Bottyán Gimnázium - Paks) |
Magyar Ede (Energetikai Szakközépiskola - Paks) |
Putz Gábor (Vak Bottyán Gimnázium - Paks) |
Szilágyi Péter (Vak Bottyán Gimnázium - Paks) |
|
(57.) Sons of Revenge |
Farkas Vilmos (Széchenyi István Gimnázium és Ált. Iskola - Szolnok) |
Juhász Nándor (Széchenyi István Gimnázium és Ált. Iskola - Szolnok) |
Rékasi Norbert (Széchenyi István Gimnázium és Ált. Iskola - Szolnok) |
Szabó Dávid (Gimnázium, Műszaki, SzKI és Kollégium - Újszász) |
Tóth Róbert (Széchenyi István Gimnázium és Ált. Iskola - Szolnok) |
|
(58.) Noname Klán |
Bakonyi Gábor (Bláthy Ottó T. Műszaki SzKI és Gimnázium - Budapest) |
Bodnár Csaba (Kalmár László Számtech. SzKI - Budapest) |
Gyukli Zoltán (Mechatronikai SzKI és Gimnázium - Budapest) |
Kerekes Attila (Innovációs Szakképző és Továbbképző Iskola Központ - Budapest) |
Vajda Bálint (Budai Nagy Antal Gimnázium - Budapest) |
|
(59.) ISZTI 5 |
Morzsa László (ISZTI SzKI - Budapest) |
+ 4 fő |
|
|
|
|
(60.) <MES> Military's Elite Squadrom |
Sánta Zsolt csk. (Szent László Gimnázium - Budapest) |
Bérces Tamás (Szent László Gimnázium - Budapest) |
Hizsnyik Gergely (Szent László Gimnázium - Budapest) |
Kulifay Zsolt (Szent László Gimnázium - Budapest) |
Kulifay Tamás (Szent László Gimnázium - Budapest) |
|
(61.) PQ |
Kőrösi Ádám (Kalmár László SZKI - Budapest) |
Brilla Gábor (Kalmár László SZKI - Budapest) |
Csizner Péter (Kalmár László SZKI - Budapest) |
Nagy Péter (Kalmár László SZKI - Budapest) |
Szállási Norbert (Kalmár László SZKI - Budapest) |
|
(62.) EAKI |
Bilinszky Gergely (EAKI Speciális Gimnázium - Budapest) |
Gaál Attila (EAKI Speciális Gimnázium - Budapest) |
Magyar Péter (EAKI Speciális Gimnázium - Budapest) |
Sólyom Balázs (EAKI Speciális Gimnázium - Budapest) |
Zuca Kornél (EAKI Speciális Gimnázium - Budapest) |
|
(63.) GameOver (sponzored by FIX.TV) |
Szórád Péter (Kalmár László SzKI - Budapest) |
Hadnagy András (Kalmár László SzKI - Budapest) |
Albrecht Tamás (Kalmár László SzKI - Budapest) |
Lázár Bence (Szabó Ervin Gimnázium - Budapest) |
Czirják Márk |
|